Мобили, карусели для детских кроваток


Мобили, карусели для детских кроваток

     Однією з перших іграшок та забав малюка є мобілі та каруселі.
     Дитячий мобіль – це яскрава, різнокольорова карусель, яка встановлюється над ліжечком малюка. Вважається, що мобіль є першою розвиваючою іграшкою, з якою знайомиться дитина в перші місяці свого життя.

     Батьки намагаються якомога раніше придбати цей незамінний аксесуар. Про вибір мобіля для дитячого ліжечка варто задуматися вже в перший місяць життя дитини. До 1-1,5 місяців дитина вже намагається фокусувати погляд на різних предметах, а мобіль-карусель не тільки бавить малюка, але і з перших місяців життя допоможе йому концентрувати і фіксувати погляд, стимулювати рухову активність та розвинути зорові, слухові та тактильні відчуття.

     У нашому магазині Kidtown представлений широкий вибір мобілів та каруселів. Ви можете вибрати оптимальний варіант.

На що варто звернути увагу під час вибору мобіля?

     Мобілі бувають механічними або можуть працювати від батарейок. Механічний мобіль має пружинний механізм, поки пружина розкручується, грає мелодія і іграшки обертаються по колу.
    Більш функціональними вважаються мобілі, що працюють від батарейок, оскільки час їх роботи не обмежений дією пружини, вони включаються простим натисканням кнопки та працюють необмежений час.

    Важливо звернути увагу на мелодії, які програє мобіль: вони мають бути не різкими, мелодійними та приємними. Є мобілі, які відтворюють звуки природи, співи птахів тощо. Дуже зручно, коли мобіль має функцію регулювання гучності, або є можливість відключити звук.

     Всі мобілі та каруселі виготовлені з високоякісного пластику, який не має запаху, обладнані надійним кріпленням та підходять для всіх видів ліжечок, також їх можна кріпити на манеж. Кріпити мобіль слід таким чином, щоб дитині було зручно на неї дивитися - на одну із сторін ліжечка, а не прямо над головою у дитини, і стежити, щоб дитина не дістала ручками до підвісних елементів мобіля, щоб уникнути їх падіння на дитину під час роботи .

     Ще один пункт, на який варто звернути увагу при виборі - це матеріал, з якого виготовлені іграшки в мобілі. Вони можуть бути м'якими із текстилю/плюшу або пластиковими. На чому зупинити свій вибір – справа Ваша. Іграшки з текстилю виглядають дуже естетично, вони приємні на дотик і їх можна прати. Пластикові іграшки, як правило, дуже яскраві і їх простіше обробляти від пилу і забруднень. Є іграшки які видають приємне дзижчання або шелест, коли малюк дотягується до них або розгойдується, що надає більшого інтересу до іграшки.

     Популярні мобілі мають додаткові функції, такі як:
мобілі з проектором або мобілі нічники - підсвічування заспокоїть дитину, створить приємну атмосферу у вечірній та нічний час у дитячій;
мобілі з таймером і пультом управління - це дуже зручно, поклавши пульт поруч, можна зайвий раз не підніматися, щоб заспокоїти малюка вночі, достатньо натиснути кнопку на пульті

     На нашому сайті Kidtown Ви маєте величезний вибір каруселів, з різними функціями, на різний смак і бюджет.

     Перевіряємо товар та відправляємо у день замовлення.

     Зручний спосіб оплати – післяплата або безготівковий розрахунок.


Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)