Манежи детские


Манежи детские

      Дитячий ігровий манеж - це до певної міри помічник батьків. Поки дитина не спить, ви просто прив'язані до неї, особливо це стосується дітей до 2 років. Дитячий манеж створений для того, щоб захистити ігровий простір малюка і тим самим убезпечити його від повзання-ходіння небажаними місцями. Так у батьків з'явиться додатковий час для домашнього господарства або просто хвилинки відпочинку. Також дитячий манеж можна поставити поруч із собою і, не відволікаючись від справ, наглядати за непосидою.

Застосування дитячих ігрових манежів

           Є думка, що придбання дитячого манежу зовсім не обов'язкова витрата, проте ігрові манежі мають такі переваги:

 • безпечний ігровий куточок без ризику, що малюк залізе на стелажі або засуне пальчики у роз'єм системи електропостачання, перебуваючи без нагляду;
 • батьки можуть займатися своїми справами, не переймаючись, що з дитиною щось станеться;
 • можливість створити для дитини ідеальний ігровий простір відповідно до його інтересів та потреб;
 • мобільність, якщо ви придбали розбірний ігровий манеж. Його можна взяти з собою в поїздку чи гості.

Види дитячих ігрових манежів

 1. Манеж-ліжко підійде для як новонароджених, так і для малюків, що самостійно пересуваються. Він служить майданчиком для ігор та місцем відпочинку одночасно.
 2. Сітчастий ігровий дитячий манеж легкий та переносний. Ми рекомендуємо моделі з великою сіткою, тому що в ній рідше застрягають іграшки - рідше ллються сльози.
 3. Надувні дитячі манежі зручні, легкі, стійкі та легко переміщувані у здутому стані.
 4. Манеж-ширма складається із скріплених листів пластику. Коштує дешево, легко збирається та переноситься. Підходить для найменших. Для близнюків або двійнят є великі моделі, в деяких передбачена перегородка для забіяків.

     Будь-який ігровий манеж слід мити з миючим засобом іноді. Ігрові манежі виробляють із різних матеріалів. Залежно від цього змінюється їх ціна та міцність. Міцності дерева та пластику цілком достатньо для надійності конструкції. Найекологічнішою буде дерев'яна модель.

     Форма: кругла, квадратна, прямокутна чи шестикутна. Кожен зможе вибрати підходящу для дитини.

Як вибрати дитячий ігровий манеж?

     Вибираючи для свого малюка манеж, враховуйте характер дитини, розміри житлоплощі та габарити самої моделі. Якщо братимете пристрій із собою на природу, то радимо придбати ігровий манеж з балдахіном і заздалегідь подумати про міцність, адже зростає ризик пошкодження.

Важливі технологічні параметри:

 • стійкість;
 • якість матеріалів манежу;
 • міцність кріплень;
 • гладкість поверхонь;
 • деталі конструкції (підсвічування, звукові сигнали, пеленальний столик, балдахін).

           Купити дитячий ігровий манеж у нашому магазині не складе труднощів. Замовлення приймаються онлайн або по телефону. Наші менеджери дадуть відповіді на хвилюючі вас питання і допоможуть з вибором. Доставка товару можлива по Києву, Новою поштою до будь-якого населеного пункту України.


Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 13 из 13 (всего 1 страниц)