Намети, ігрові будиночки


Намети, ігрові будиночки

Вибираємо дитячий ігровий намет.

     Буває так, що простір у квартирі не дозволяє виділити дитині окрему кімнату, в якій у дитини буде "свій" маленький світ, і вона починає будувати її своїми руками. Ігри в "халабуду", побудовану з усього, що знайдеться вдома (ковдри, покривала, стільці та столи) або у дворі (гірка, гілки тощо) - невід'ємна частина дитинства кожної дитини. Напевно, кожен з дорослих може згадати свої ігри в такому "будиночку" з усього, що трапиться під руку. Єдиний мінус такої конструкції – рано чи пізно її доводиться розбирати. Ось тут і стане в нагоді дитячий ігровий намет - затишний, комфортний і безпечний простір для дитини.

     Що являє собою дитячий намет? Це конструкція, виготовлена ​​з яскравого кольорового текстилю (найчастіше поліестеру) і пружного дротяного каркаса. Це універсальне місце для ігор і відпочинку дитини, т.к. його можна встановити в квартирі, можна брати в поїздки, або встановити на подвір'ї свого будинку. Встановлення намету займе не більше однієї хвилини і з нею впорається навіть маленька дитина. Достатньо дістати намет із сумки-упаковки та розправити каркас.

     На сайті Kidtown можна вибрати і купити намет на будь-який смак, тому що вибір їх дуже великий.

     Щоб було легше визначитися, зверніть увагу на такі характеристики:

1. Вид і форма намету – їх досить багато

  • конусоподібні,
  • квадратні,
  • прямокутні,
  • трикутні,
  • подвійні з тунелями
  • у вигляді машинок тощо

2. Розмір намету - для невеликої кімнати підійдуть намети в яких довжина сторін не досягає 1 метра, вони максимально компактні, і як правило мають найпростішу форму - квадрат або трикутник. Якщо простор дозволяє - розгляньте моделі, які складаються з двох наметів, з'єднаних тунелем. Для дитини це не просто "будиночок", а цілий ігровий комплекс (у довжину в зібраному вигляді така конструкція займе не менше двох метрів).

3. Наявність додаткових отворів – вхід у намет, віконця, отвори для тунелів. Є намети лише з одним входом, який закривається липучкою або фіксується шнурком, а є ще намети з вікнами, які пропускатимуть додаткове світло та повітря в намет, справжні "будиночки".

4. Забарвлення - серед дітей найбільш популярні намети із зображенням героїв мультиків - наприклад Щенячий патруль або маінкрафт для хлопчиків, принцеси, лол, кітті, літл поні та холодне серце для дівчаток.

     Поєднує всі намети те, що вони дуже функціональні та практичні. Вони легко розкладаються і складаються. В наметі можна зберігати дитячі іграшки або влаштувати "сухий басейн". Для цього достатньо наповнити дно намету різнокольоровими пластиковими кульками, які можна придбати відразу разом з наметом.

    Дитячий ігровий намет не вимагає особливого догляду, будь-які забруднення легко забираються вологою губкою або ганчіркою, матеріал швидковисихаючий, таким чином гру не доведеться переривати на довго.

     Рекомендації за віком - як правило на наметах виробники вказують вік 3+, але на практиці вже однорічна дитина із задоволенням проводитиме час у такому "будиночку", і реальний вік використання намету від 1 до 7-8 років.

     Ще одна з переваг наметів - це ціна, яка значно нижча, ніж у вігвамів або пластикових ігрових будиночків, і стартує від 290 грн.

    Якщо у Вас залишилися питання щодо вибору намету, телефонуйте, наші менеджери нададуть детальну консультацію.

 

 
 


Сравнение товаров (0)



Показано с 1 по 15 из 35 (всего 3 страниц)