Матрасы


Матрасы

           Матраци

     Надувні матраци – це багатофункціональна річ. Матраци можна використовувати не лише для плавання, а й для сну. Надувні матраци це один із найважливіших аксесуарів для Вашого комфортного відпочинку.

     При виборі виробу потрібно спланувати, яким саме Ви бачите свій відпочинок. Якщо ви плануєте відпочинок з ночівлею в наметі, то вам підійде велюровий матрац INTEX він чудово може замінити ліжко на пару днів. Якщо все ж таки Ваш відпочинок буде в комфортних умовах і надувний виріб знадобиться лише для води, то тут не варто обмежувати себе у виборі.

      Надувні матраци можуть бути різних форм. Зараз найпопулярнішими є матраци у вигляді тварин (фламінго, лебідь, казковий єдиноріг) та шматочків фруктів та їжі. Якщо все ж таки ви віддаєте перевагу матрацу класичної форми, то таких виробів так само величезний асортимент. За розмірами матраци можуть бути абсолютно різні, від односпального до великого матраца-ліжка.

    Матраци-ліжка можуть бути з вбудованим електричним насосом, ручним насосом та подушками в комплекті. Так само вони бувають різної висоти від 25см до 56 см. Такий виріб дуже практичний і в побуті, наприклад, якщо гості вирішили переночувати у Вас, а спальних місць не вистачає. Матрац не слизький за рахунок велюрового покриття, на нього можна постелити простирадло і воно не сповзатиме. Такий матрац гідно може побачити ліжко, а людина залишиться задоволеною.

     Якщо все ж таки матрац Вам потрібен тільки для відпочинку на воді, тоді розгляньте варіанти з класичних розмірів:

  • односпальні випускаються шириною 72-99 см та довжиною 189-191 см;
  • двоспальні поставляються за шириною 152 і 183 см при довжині 203 см;
  • розміри полуторних матраців: 1,27 х 1,89 м і 1,37 х 1,91 м.

Правила використання та експлуатації надувних матраців:

  • При використанні надувного матраца для відпочинку на природі не залишайте виріб під прямими променями сонця.
  • Від високої температури можуть зруйнуватись внутрішні перегородки, що призведе до деформації вінілової конструкції. При низьких температурах вініл стає крихким.
  • Після того, як матрац був занесений у приміщення з холоду, не рекомендується протягом 3 годин виріб розгортати.
  • У процесі експлуатації матраци стають м'якшими, але це не привід для хвилювання. Вони потребують регулярного підкачування повітрям. Якщо матрац постійно м'який і починає втрачати форму, необхідно його перевірити на наявність проколу та визначити місце негерметичності. По поверхні накачаного виробу проведіть вологою долонею, місце витоку можна знайти потоком повітря.
  • Якщо Ви правильно доглядаєте та зберігаєте виріб, то він прослужить довгий час.

Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 15 из 16 (всего 2 страниц)