Бассейны


Бассейны

 Обираємо надувний басейн на літо.

     З настанням літньої спеки постійно хочеться поринути у воду. На жаль, не всі мають змогу відвідати річку чи море. Що робити в цьому випадку? Багатьом відразу спадає на думку надувний басейн.

     Надувні басейни – відмінна альтернатива каркасним та всесезонним стаціонарним моделям. Вони економічні, компактні та прості в установці. Для виготовлення надувних басейнів використовується поліхлорвініл (ПВХ), укладений у 3 та більше шарів. У моделей, розрахованих на дорослих, збільшення міцності застосовується поліестерова сітка. Матеріали, які задіяні під час виробництва надувних виробів, проходять обов'язкову перевірку на відповідність нормам якості та показникам екологічної чистоти. Надувні басейни складаються з кількох порожнистих стінок-кілець, у яких рівномірно розподіляється повітря. У наливних басейнах передбачено лише одне кільце для повітря вгорі конструкції. У міру заповнення водою воно піднімається та підтримує стінки резервуара. Ні дно, ні борти таких басейнів не наповнюються повітрям. Фактично виходить, що вода тримає сама себе. Фізична властивість виштовхувати легкі предмети призводить до того, що нічим незакріплені стінки просто не можуть опуститися, щоб рідина вилилася.

     Для басейнів дитячого типу часто, крім полівінілхлориду, застосовують такі матеріали, як синтетичний каучук, нейлон або поліестер. Завдяки поєднанню даних складових у певних пропорціях виходить якісний виріб, який може витримати механічні зовнішні дії. Гірки таких басейнів не деформуються, а також не розтягуються.

      Критерієм безпеки під час виборів басейну є його глибина. При цьому комфорт залежить від обсягу води. Чим її більше, тим краще. За цією ознакою виділяються такі моделі надувних басейнів: до 17 см (міні) – для дітей від 1,5 років; до 50 см (так звані «жабники») – до 3 років; до 70 см – до 7 років; до 170 см (високий борт) – для дітей віком до 12 років, підлітків, дорослих; понад 170 см (сімейні) – для старшого віку та дорослих.

      За формою басейни можуть бути найрізноманітнішими. Круглі та овальні конструкції відрізняються простотою установки та рівномірним розподілом води в резервуарі. Квадратні та прямокутні моделі вимагатимуть більше вільного місця для розміщення їх на ділянці, як і нестандартні басейни.

Переваги надувних басейнів:

      Важливим плюсом є швидке встановлення. Процес монтажу загалом займає від 15 до 30 хвилин. Точний час залежить від розмірів. Приваблює мобільність надувних конструкцій. Зробити гарне та безпечне місце для купання можна в будь-якому місці. Якщо потрібно, басейн можна просто перенести, наприклад, під навіс або, навпаки, на відкриту місцевість. Легкість - у зібраному вигляді басейни в рази легші і менші, ніж каркасні. Варто додати, що моделі такої категорії – найкращий варіант для дітей. У чаші вода нагрівається досить швидко, а дорослі можуть самостійно регулювати її рівень. Бортики басейнів відрізняються безпекою та м'якістю, що також особливо актуально для найменших купальників. Декор та зовнішній вигляд басейну також можуть бути абсолютно різними. Завдяки унікальним особливостям ПВХ, чаші чистяться і миються дуже швидко - досить протерти ганчіркою зовні та всередині. Зручно, що навіть використовуючи миючі засоби, чашу можна сполоснути водою, а сам басейн перевернути і вилити воду. Готова до використання, конструкція все одно має невелику вагу (у незаповненому вигляді).

      Назакінчення варто додати, що на сучасному ринку виділяються компанії Intex і Bestway. Саме вони і представлені на нашому сайті, адже ми дбаємо про Вас та Ваших дітей та пропонуємо лише найякісніші товари.

     В інтернет-магазині Kidtown Ви зможете купити найкращі надувні басейни з доставкою по всіх містах та регіонах України.


Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 15 из 32 (всего 3 страниц)