Погремушки, игрушки-подвески,, прорезыватели


Погремушки, игрушки-подвески,, прорезыватели

Вибираємо перші іграшки для немовляти

      Протягом багатьох століть брязкальця були одними з перших іграшок, якими бавилися дітки. Їх прийнято називати першими іграшками у житті малюка, адже з ними малюк взаємодіє з перших днів життя. Вони допомагають зайняти, відволікти малюка, і що важливо, забезпечують ранній розвиток малюка з перших днів. Виготовляють їх із дерева, пластику, тканин, силікону, латексу. Вони мають яскраві, барвисті кольори та форми, можуть бути у вигляді тварин, квітів, геометричних фігурок. Часто вони видають різні звуки, пищання, дзижчання, з вібрацією.

    Діляться вони такі види:

  • Музичні. Програють веселі мелодії, щоб привернути увагу та розважити малюка.
  • За матеріалом виготовлення. Виготовлені з якісної сировини та гіпоалергенних матеріалів для безпеки крихти.
  • Прорізувачі. Сприяють швидкому прорізу зубиків. А оскільки виготовлені всі вони з яскравих кольорів, розважатимуть малюка в цей період.
  • Дуги та іграшки на коляску. Мають зручне кріплення на коляску, ліжечко. А також зручне колечко для пальчиків малюка.
  • Іграшки з вібрацією та розтяжки. Привернуть увагу дитини, сприяють покращенню дрібної моторики.
  • Брязкальця-кулька/м'ячик, кубик. Розвиваючі іграшки різних форм, з безліччю яскравих деталей.

    Усі брязкальця сприяють розвитку малюка з раннього дитинства. Розвиток рухів ока - коли брязкальце потрапляє в поле зору малюка, він починає стежити за нею, роздивлятися, шукати. Розвиток дрібної моторики рук, у малюка починає вироблятися звичка хапання і тримання брязкальця, адже багато брязкальців мають частини, що рухаються, які вібрують, скручуються, повертаються. Коли малюк бачитиме яскраве брязкальце, він намагатиметься до неї дотягнутися, що допоможе розвинути навик піднімання голови. А завдяки звуковим ефектам Ваша дитина почне стежити за звуковими предметами та намагатиметься знайти, відкуди походить звук. Також брязкальця вчать причинно-наслідкових зв'язків. Під час натискання або коливання, іграшка видає звуки.

     Всі брязкальця легко миються або стираються, для безпеки малечі.

     Дуже часто брязкальце поєднує в собі не тільки забаву для діток, а й прорізувач для зубиків. Коли у малюка з'являються перші зубики, він тягтиме в рот все, що на його шляху. І не завжди цей процес обходиться без капризів та сліз. Допоможуть полегшити цей процес брязкальця-прорізувачі. Всі вони зроблені з високоякісних, натуральних матеріалів - латексу, силікону або пластику, їх можна спокійно гризти, не боячись, що деталь відірветься або поранить Ваше чадо. Вони всі без запаху, а забарвлені безпечними харчовими барвниками. Бувають прорізувачі з наповнювачем, так званим ефектом охолодження. На кілька хвилин їх кладуть у холодильник, і дають жувати дитині, щоб заспокоїти роздратовані ясна.

    Багато які брязкальця мають кріплення. Їх зручно закріпити на візочку або ліжечку, а м'які дуги можуть стати альтернативою дитячих каруселів і мобілів. Всі вони з багатьма яскравими деталями, є можливість прикріплювати нові іграшки.

    У нашому інтернет-магазині Kidtwon Ви знайдете величезний вибір брязкальців, іграшок-підвісок та прорізувачів, з докладним описом та яскравими фотографіями.


Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 15 из 75 (всего 5 страниц)