Игрушки для купания


Игрушки для купания

Вибираємо іграшки для купання

     Водні процедури малюка дуже важливі у житті. Але далеко не всі діти сприймають водні процедури як щось корисне та приємне. Часто похід у ванну супроводжується капризами та невдоволенням малюка. Щоб уникнути цього та полегшити лазневі процедури не лише малюкові, а й батькам, на допомогу Вам прийдуть іграшки для купання. Вони перетворять лазневі процедури на цікаві, захоплюючі ігри та знайомство з водним світом.

     Іграшки стануть невід'ємним атрибутом купання. Тим більше, що сучасний світ радує нас різноманітністю вибору, форм та кольорів. Розраховані вони від року і старше. Основна їх функція - перетворити купання малюка на улюблену забаву і привчити до гігієни. І не варто забувати, що іграшки володіють функціями, що розвивають, а як правило малюки краще сприймають інформацію в ігрових формах. Не сумнівайтеся, коли Ваш непосида побачить різноманітність яскравих мешканців морського дна, жабок, качечок, корабликів, він сам проситиме Вас розпочати купання, і p радістю застрибуватиме у ванну.

Серед величезного вибору іграшок та наборів для купання, радимо Вам звернути увагу на:

  1. Безпека. Мабуть, це один із найважливіших моментів. Адже від якості матеріалів залежить здоров'я Вашої малечі. Під дією вологи та високих температур, поганої якості іграшки можуть виділяти шкідливі випаровування. Тому екологічність та якісна сировина – для нас на першому місці.
  2. Розвиваюча функція. Не варто забувати, що за допомогою іграшок та ігор можна в ігровій формі привчити дитину до корисних звичок. Такі іграшки допомагаю у розвитку дрібної моторики рук, розвивають фантазію, допоможуть звикнути до води.

На сторінках нашого інтернет-магазину представлений великий вибір іграшок та наборів.

  • Антиковзні міні-килимки. Призначені для безпеки малюків, представлені у формі різних морських мешканців, в барвистих кольорах.
  • Ігрові набори. Різних кольорів розмірів у формі тварин.
  • Іграшки-бризгунчики. Виконані у вигляді мультяшних героїв, усіма улюбленої свинки Пеппи. У них можна набирати воду, і весело гратися.
  • Іграшки з присосками. Зручно кріпити на ванну чи стіни.
  • Іграшки-піщалки. Допоможуть розважити малюка. Зроблені у вигляді улюблених героїв мультсеріалів, щенячий патруль та інших.
  • Водяні млини. Весело розбризкуватиме воду, не дадуть занудьгувати дитині.
  • Веселий краник. Легко вмикається натисканням кнопки, кран починає повертатися, розбризкуючи воду, можна робити фонтанчики. 

Для вашої зручності було створено наш інтернет-магазин. У сучасному світі кожна хвилина на рахунку. І не завжди є час їздити магазинами у пошуку потрібної іграшки. На сайті магазину Ви легко можете розглянути, прочитати характеристику та отримати грамотну консультацію щодо обраної Вами іграшки. А головне, не витративши дорогоцінного часу на пошуки. Адже завжди краще провести вільний час із сім'єю та дітьми.
Всі іграшки та набори для купання виготовлені з якісної сировини, від перевірених брендів та приємних цін.
Ви завжди знайдете в нашому інтернет-магазині Kidtown іграшки для купання на будь-який смак та бюджет.


Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 15 из 18 (всего 2 страниц)