Игрушки для детей 0-3 лет


Игрушки для детей 0-3 лет

Ваше маля розвивається з самого народження і найкраще допоможуть у цьому іграшки!

Важливо вибрати правильні перші іграшки для розвитку, в цьому допоможе Вам наш інтернет-магазин Kidtown!

Іграшки для розвитку допоможуть швидкі набути перші знання і навички: кольори, форми, моторика рук.

Якими ж можуть бути перші іграшки для Вашого улюбленого малюка?

1. Іграшки для купання: все, що потрібно для перетворення купання на захоплюючу гру. Процедура купання має досить велике значення у житті маленької людини. Для того, щоб урізноманітнити цей момент у нашому інтернет-магазині є різні варіанти товарів: антиковзні міні-килимки для ванної, ігрові набори для купання з різними тваринами та персонажами, іграшки-бризкалки, водяні млини. Всі ці іграшки прищеплюють інтерес до купання та полегшують цей процес.

2. Каталки - це одні з найулюбленіших і перших іграшок будь-якої дитини. Спочатку все починається з брязкальця, кубиків та пірамідок, але ближче до 1 року вся дитяча кімната буде засипана саме каталками. Вибір їх настільки великий, що підібрати можна іграшку на будь-який смак, колір і за різними цінами.

3. Брязкальця - дитячі іграшки, що видають звуки при струшуванні. Використовується для дітей від народження до 10-12 місяців; розвиває слухове, зорове та тактильне сприйняття, фокусує увагу малюка. Яскраве забарвлення брязкальця знайомить дитину з кольоровою гамою навколишнього середовища.

4. Прорізувачі - це іграшки, які допомагають полегшити хворобливий стан малюка під час прорізування зубів. Часто заповнюється водою або термогелем, які при охолодженні мають легку анестезуючу дію.

5. Стрибуни - гумові іграшки, у вигляді тварини, на яких маленький непосида може стрибати, відштовхуючись від підлоги ніжками, тримаючись при цьому за вуха іграшки.

6. Гойдалки – іграшки, які кожен пам'ятає зі свого дитинства. Щоправда, з того часу вони трохи видозмінилися, і крім традиційної дерев'яної моделі на ринку з'явилися м'які конячки, пластикові варіанти, інтерактивні коні, одним словом, вибір таких захоплюючих іграшок величезний.

7. Сортери - це іграшки, що знайомлять дитину з геометричними формами та квітами. Має сенс придбати їх з моменту, коли малюк може самостійно сидіти, тобто приблизно з 6-8 місяців. Не варто очікувати, що дитина відразу ж почне використовувати сортер за прямим призначенням і сортуватиме форми предметів з першої спроби - до цього малюк прийде поступово.

8. Іграшки-підвіски - іграшки, які встановлюються на ліжечку за допомогою дуги або кронштейна. Таке брязкальце вчить дитину фіксувати увагу на яскравому предметі, що розвиває його зорове сприйняття. Оптимальний варіант для дітей перших трьох місяців життя. Підвіску можна використовувати як вдома (у ліжечку), так і на прогулянці (у візочку). Найскладніший варіант підвіски – мобіль.

9. Мозайки - це настільні ігри, які складаються з набору різнокольорових деталей (фішок) та основи (ігрового поля/сітки), куди слід ці деталі прикріпити для отримання певної картинки, використовуючи лише свої уяву та фантазію.

10. Розвиваючі та музичні іграшки – це інтерактивні планшети, музичні тварини, барабани, кубики, книги, телефони, піаніно, машинки, кермо, пірамідки.

Отакий величезний вибір іграшок для найменших є у нас!

У вас ще лишилися питання? Тоді телефонуйте за номером: +38 (099) 441-78-96, +38 (093) 894-02-80.