Игрушки для девочек


Игрушки для девочек

    Вибір подарунка для деяких батьків перетворюється на нелегке завдання, адже сучасний ринок іграшок дуже великий та різноманітний. Якщо дочка не знає, що конкретно їй хочеться отримати на свято, або вимагає вже десяту поні, то вибір залишається за вами. Звичайно ж, насамперед орієнтуйтеся на інтереси дитини, улюблені мультфільми або купіть універсальний презент, наприклад, ляльку.

У цій статті ми розповімо, як вибрати подарунок для дівчинки і при цьому не збожеволіти.

Як вибрати іграшку для дівчинки

      Іграшка - це не тільки предмет для розваг, але водночас інструмент розвитку, соціалізації та креативності. Діти настільки творчо підходять до ігор, що абсолютно несподівано використовують іграшки у своїх забавах. Так що ми просто наводимо перелік популярних та універсальних іграшок для дівчаток нижче:

1. Ляльки з різних матеріалів, з рухомими кінцівками та очками, зі звуковими ефектами. Одяг для лялечок та атрибутика у вигляді елементів побуту, стилю. Ляльки-героїні мультфільмів і мультсеріалів мають особливий успіх у малюків.

2. М'які іграшки. Це ті друзі малюків, яких вони беруть із собою спати та які залишаються в будинку на десятки років. Коли дитина вже не грає з м'якими звірятками, вони стають елементами інтер'єру, подушками чи снарядами у подушечних баталіях.

3. Розвиваючі іграшки. Сюди відносяться сортери, пазли, настільні ігри, лабіринти, шнурівки та інші товари. Вибір широкий, тому вибирайте подарунок, враховуючи вік і захоплення дочки.

4. Музичні іграшки. Танцювальні килимки, ксилофони, гітарки та інші іграшкові музичні інструменти; для маленьких - брязкальця, тріскачки.

5. Поні та конячки. М'які чи тверді, будь-яких квітів, одноріжки – більшість дівчаток у наш час у захваті від іграшкових копитних.

6. Конструктори підійдуть дітям будь-якої статі. Однак окремо можна підібрати тематичні набори для дівчаток: замок принцеси, ферма, поліклініка, салон краси та інші.

7. Пупсики. Матеріали, додаткові аксесуари (коляски, ліжечка, соски, одяг), звукові ефекти, рухливість - це фактори, що впливають на ціну іграшки та її ігрові властивості. До таких іграшок виявляють інтерес дівчинки до 10 років.

8. Рольові ігрові набори. Набір іграшкових інструментів для професій: лікар, учитель, кухар та інші.

9. Творчі набори для рукоділля (фігурки та прикраси з бісеру), для ліплення (гіпсові та пластилінові набори), набори для маленьких вчених.

10. Кухоньки та набори посуду, які доповнять гру з ляльками новими деталями.

11. Будиночки. Це простір для польоту фантазії: в них мешкають ляльки, м'які іграшки, фігурки та інші мешканці дитячої кімнати.

12. Дитяча косметика, прикраси та сумочки.

     Купуючи подарунок, враховуйте вік дитини. Для немовлят краще купіть щось яскраве, велике і нескладне у використанні: брязкальця, пірамідки, кубики. Дівчаткам від 1 року вже можна подарувати музичні іграшки, лялечок. Від 3-х років дівчатка виявляють інтерес до пупсиків, будиночків, активніше грають ляльками. Дівчаткам віком понад 5 років зійдуть у подарунок творчі та рольові набори, конструктори, кухні. Школярок потішить набір дитячої косметики, настільні ігри. М'які та розвиваючі іграшки дарують у будь-якому віці. Головне знати переваги дитини.

     Крім віку, візьміть до уваги такі фактори при покупці подарунків для дівчаток:

  • Красива іграшка, та ще й улюбленого кольору порадує набагато більше, ніж куплена навмання;
  • Мета, з якою ви робите подарунок. Бажаєте стимулювати креативність – подаруйте творчий набір, розмальовку; логічне мислення – конструктор, пазл, головоломку; просто ще раз побачити вдячне захоплення в очах доньки – природно ляльку.
  • Якість матеріалів, фарби, гладкість поверхні, кількість деталей та інші критерії щодо кожного окремого виду іграшок.

     Сподіваємося, що наша стаття допомогла вам правильно розставити пріоритети та зробити вибір, що купити в подарунок дівчинці. Якщо ж стоїть питання, де купити іграшки для дівчаток, то на сайті нашого магазину ви можете знайти потрібний варіант для подарунка маленькій леді. У разі труднощів наші менеджери будуть раді допомогти.