Самокаты трюковые и двухколесные


Самокаты трюковые и  двухколесные

Як вибрати трюковий самокат

      Трюковий самокат - це частина сучасної культури. Призначені для виконання трюків. Конструкція його має бути такою, щоб безперешкодно витримувати будь-яке фізичне зусилля райдера. А це означає, що при виконанні стрибків, фінтів, ударах тощо самокат не повинен зламатися. Трюкові самокати з HIC компресією - найнадійніші у використанні.

      Нижче розглянемо параметри - куди слід звертати увагу під час виборуу трюкового самоката:

      Вага. Зазвичай, вага таких самокатів становить трохи більше 4 кг. Є й легші моделі, вони ідеально підійдуть для використання новачками. Більш вмілі користувачі трюкових самокатів катають на більш важких моделях через їх підвищену міцність.

     Також при підборі трюкового самокату потрібно звертати увагу на діаметр коліс. Від розміру коліс залежить прохідність і мобільність самоката, а так само його стійкість. Більш досвідченим та дорослим райдерам підійдуть колеса розміром 110-125 міліметрів. Такі самокати набагато швидше, ніж ті у яких діаметр коліс менше. Важливо враховувати стиль їзди, для вуличного краще придбати самокат з колесами 110-12 міліметрів, а для поїздок у паркових зонах - 100-110 міліметрів.

      Типи колісних дисків. Диски поділяються на категорії за матеріалом, з якого вони виготовлені. Диски пластикові, досить легкі, але менш надійні, ніж алюмінієві. А ось алюмінієві диски, важкі, але дуже міцні та зносостійкі.

      Висота та ширина керма. При підборі керма потрібно орієнтуватися на зріст райдера та його манеру їзди. Слід запам'ятати, що нормальне розташування керма для комфортного катання – область талії. У вуличній їзді пріоритет віддають більш довгим та широким кермам. Для паркових прогулянок можна придбати самокат з низьким та вузьким кермом.

     Розмір деки. Щоб правильно підібрати деку, потрібно точно знати розмір взуття райдера та ймовірний стиль їзди. Щоб зрозуміти підійде вам дека чи ні, слід зробити наступне: стати на деку і розмістити ноги по діагоналі під кутом 45 градусів. При цьому пальці і п'яти не повинні спадати більш ніж на чотири-п'ять сантиметрів, і ваші ноги повинні бути на деці. Так само при підборі деки варто враховувати стиль їзди. Для стриту ідеально підійде широка дека, а для прогулянок у парку – маленька та вузька.

     Наші консультанти з радістю допоможуть вам підібрати максимально підходящий трюковий самокат і детальніше розкажуть про важливі фактори, на які варто звертати увагу при покупці самокату.


Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 15 из 31 (всего 3 страниц)