Подростковые двухколесные велосипеды


Подростковые двухколесные велосипеды

Підліткові двоколісні велосипеди

       Підлітковий вік один із найважливіших етапів у дорослішанні кожної дитини. Фізичні навантаження, а зокрема їзда на велосипеді, допоможе вашій дитині стати більш витривалою, спортивною. Так само ви зможете всією родиною виїжджати в парк і весело проводити час. Але як же обрати добрий велосипед для підлітка? Давайте розберемося, на що варто звернути увагу насамперед.

       Підлітковий велосипед - це міні-копія велосипеда для дорослих, але незважаючи на це, дитина з легкістю зможе ним керувати.

      Розмір коліс. Найчастіше при виготовленні велосипедів для підлітків використовують колеса 24 і 26 дюймів. Великі на гумі 24 дюйми ідеально підійдуть юним гонщикам 9-12 років зі зростом 135-150 сантиметрів. Для старших дітей 12-14 років зі зростом 145-168 сантиметрів краще обрати велосипед з 26 або 27,5 дюймовими колесами. Маленький розмір коліс зробить керування велосипедом простішим, а більший розмір збільшить накат.

      Рама. Немаловажним параметром при виборі велосипеда є розмір рами. Вона збільшується прямо пропорційно розміру коліс. У кожного виробника існує своя приблизна таблиця ростовок, але вони всі схожі. Високим дітям віком-14-15 років і зріст близько 165 сантиметрів варто вибирати підліткові або великі для дорослих з 15-17 ростовкою рами. Для підлітків віком 16-17 років та високим зростом слід підбирати серед моделей велосипедів для дорослих та з 17-19 розміром рами. В ідеалі звичайно ж прямо під час покупки велосипеда зробити вибір ростовки, але якщо немає такої можливості, досвідчені консультанти зможуть підібрати вам відповідний велосипед.

      Трансмісія. Підліткові велосипеди досить часто мають багатошвидкісні гірські трансмісії. Рівень таких аматорських трансмісій має пару перекидок на 6-24 передач. Важливо, щоб велосипед був оснащений якісною трансмісією, від цього залежить комфорт при перемиканні швидкостей і в цілому при поїздці на велосипеді.

     Гальма. Кращі гальма – дискові та гідравлічним приводом. Вони максимально зносостійкі та безпечні. Найгірше варіант дискові механічні гальма, але в цілому для велосипеда, який буде використовувати підліток цілком допустимі. Найкраще варто вибирати фірмові гальма, оскільки виробник забезпечує гарантію якості. Якщо ж ви хочете їздити з вашою дитиною під час поганих погодних умов, то ми зовсім не рекомендуємо вам вибирати велосипед з гальмами. У процесі їзди на обідні гальма може налипати бруд, а це загрожує поганою якістю гальмування.

      Перш ніж купувати велосипед, обов'язково дізнайтеся переваги та бажання вашої дитини. Наші консультанти з радістю допоможуть вам підібрати якісний та комфортний велосипед для вашої дитини.


Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)