Детский транспорт


Детский транспорт

Дитячий транспорт, ролики, автокрісла

     Дитячі транспортні засоби завжди будуть актуальними та затребуваними подарунками для хлопчиків та дівчаток різного віку. Адже як тільки малюк зробить перші кроки, йому одразу хочеться бігти, стрибати, рухатися якнайшвидше. Головним для дитини при цьому є можливість самостійно керувати та почуватися дорослим.

     Дитячий транспорт є саме тим подарунком дитині, яка завжди припаде їй до душі та полегшить життя батьків.

     При виборі дитячого транспорту є сенс звернути увагу на такі фактори:

  • Безпека - дитина має бути максимально захищена від явних та прихованих загроз.
  • Універсальність – можливість адаптації конструкції до зростання дитини.
  • Радість - емоційне сприйняття дитиною зовнішнього вигляду та функціональних якостей транспорту.

      Як тільки малюк зможе сам тримати спинку, його можна пробувати садити на машинку-каталку. Залежно від моделі така машинка-каталка може поєднувати у собі відразу кілька функцій. Машинки з ручкою-штовхачем можна використовувати як прогулянковий візок, особливо якщо вони оснащені ременями безпеки та захисним бампером, що допомагає малюку утримувати рівновагу під час їзди.

     Деякі моделі машинок мають ручки для батьків та додаткові ігрові елементи. Це дуже зручно та цікаво.

      Біговел - схожий на велосипед, але без педалей. Для дитини від дев'яти місяців, яка нещодавно навчилася ходити, чудово підійде біговел-каталка. На такому біговелі дитині дуже зручно перебиратиме ніжками, а це означає, що малюк отримає не тільки масу позитивних емоцій, але й зможе розробити м'язи.

       Самокат - дуже легкий, надійний та маневрений вид транспорту, що дозволяє розвинути хорошу швидкість, а його компактні розміри роблять його дуже зручним при зберіганні та транспортуванні. Перший самокат повинен мати 3 або 4 колеса, завдяки цьому досягається велика стійкість транспортного засобу.

       Ролики. Катання на роликах не тільки цікаве дозвілля, а й помічник на шляху до здорового тіла та довгого активного життя. Якщо ви купуєте ролики для малюка, найкраще, щоб вони були забезпечені простими липучками. Так дитині не доведеться довго возитися зі шнурками, вона застібатиме черевики за допомогою легких рухів. Деякі моделі роликів оснащені як шнурами, так і липучками, оскільки шнурки набагато рівномірніше затягують черевики ролика.

     Велосипеди. Велика різноманітність моделей дозволяє легко підібрати те, що підійде саме вам. Враховуючи вікові особливості водіїв, виробники забезпечили пристрій м'яким та зручним сидінням, двома навчальними колесами, повним захистом ланцюга від потрапляння до нього шлаків, а також захистом керма від ударів головою. До того ж у велосипеда є занижена рама, вона дозволить дитині легко піднятися на велосипед і почати прогулянку.
Для дітей віком від 2 років можна знайти велосипеди з регульованими сидіннями. Також є транспортні засоби з кошиками, захисними панелями від сонця, музичними опціями.

     Також не варто забувати і про зимові види транспорту. Для дітей до 3 років можна підібрати чудові санки, на яких їх возитимуть або ж спускатимуть з гірки. Старшим дітям можна придбати льодянки, тюбінги або снігокати.

      На нашому сайті в розділі дитячий транспорт представлено величезну різноманітність товарів для пересування дитини будь-якого віку. Для літньо-весняного часу: толокари, ролики, самокати, пенніборди, велосипеди та біговелі, для зимової пори року-санки, льодянки, снігокати. Вибравши транспортний засіб, що сподобався, Ви і Ваш малюк не тільки весело проведете час на вулиці, але й ефективно - дитина зможе розвивати свої фізичні дані, вестибулярний апарат, навчиться контролювати швидкість і увагу.

     Купити дитячий транспорт можна у нашому інтернет-магазині Kidtown.com.ua за приємними цінами.